Muzyka i nie tylko:)
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Muzyka i nie tylko:)

Muzyka i inne ciekawe tematy:P
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Po tylu latach...

Go down 
AutorWiadomość
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Po tylu latach...  Empty
PisanieTemat: Po tylu latach...    Po tylu latach...  Icon_minitimeSob Gru 03, 2022 10:28 am

Hej. Ty, który tu teraz, w 2022 roku zaglądasz :
WITAJ.
Byłam, właściwie nadal jestem, administratorem na tym forum. Z perspektywy czasu śmieszy mnie trochę, że miałam nadzieję na funkcjonowanie tego bałaganu Very Happy

Wiele się po tylu latach zmieniło. Nasze drogi się rozeszły, wydarzyło się dużo dobrego, ale i bardzo dużo złego. Nie ma z nami kilku osób z tego forum, odeszły, ale pamiętam o nich i co rusz wracam wspomnieniami do ich twarzy, uśmiechów, słów...

To co odeszło wydaje się prostsze od tego co jest teraz. Wybieraliśmy prezenty dla ukochanych, mieliśmy problemy z pracami domowymi, graliśmy w gry, słuchaliśmy muzyki, dzieliliśmy się głupotami i rzeczami ważnymi. Nie było nas tu dużo, posty były napędzane sztucznie i z przymusem, ale teraz jak na to patrzę to jednak są to miłe wspomnienia...

Jak zwykle naplątałam Wink jeśli chcesz utrzymać ze mną kontakt, odnowić go, czy po prostu poznać mnie obecnie to zapraszam:
biedrontko@gmail.com
napisz mail, będzie mi miło Smile jeśli masz jakiś problem o którym po prostu chcesz pogadać, potrzebujesz... Pisz!

Ilona.

DarthTomek likes this post

Powrót do góry Go down
 
Po tylu latach...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Muzyka i nie tylko:) :: Forum :: Regulamin-
Skocz do: