Muzyka i nie tylko:)
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Muzyka i nie tylko:)

Muzyka i inne ciekawe tematy:P
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wena i jej brak.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Wena i jej brak. Empty
PisanieTemat: Wena i jej brak.   Wena i jej brak. Icon_minitimePon Sty 07, 2008 5:02 pm

Fevencil postanowił umieścić ten temat tutaj, a dotyczy też opowiadań...

Skąd czerpiecie wenę??
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Wena i jej brak. Empty
PisanieTemat: Re: Wena i jej brak.   Wena i jej brak. Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 5:22 pm

Ja co prawda wierszy nie piszę, ale do opowiadań też trzeba mieć wenę Razz Ja czerpię ją z życia... To nie jest tak, że mam zawsze pomysł na napisanie. Ale często po jakimś ważnym dla mnie wydarzeniu lecę do domu i wpisuję np. nowy wątek do opowiadania... I to przychodzi tak nagle Very Happy
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Wena i jej brak. Empty
PisanieTemat: Re: Wena i jej brak.   Wena i jej brak. Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 5:50 pm

Fevencil też by tak chciał... odkąd odeszła Dominika, odeszła także wena, i nic on nie napisał Sad Sad Sad
Powrót do góry Go down
Mateshu
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Mateshu


Liczba postów : 53
Age : 34
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 24/11/2007

Wena i jej brak. Empty
PisanieTemat: Re: Wena i jej brak.   Wena i jej brak. Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 6:13 pm

Do prawdziwych wierszy nie potrzebna jest wena. Wiersze powinny obrazować nasze uczucia i emocje. Emocje które wzbierają w nas na tyle mocno że musimy je z siebie wyrzucić. Podczas takich kumulacji emocjonalnych nachodzi mnie żeby napisać wiersz Smile Aczkolwiek zdarza się to rzadko...
A jeśli chodzi o opowiadania to nie wiem, ale chyba trzeba mieć jakiś dobry impuls. Hmm... może to je właśnie nazywamy weną...?
Powrót do góry Go down
http://www.mateshu.fotka.pl
Dorocia;)
Moderator
Moderator
Dorocia;)


Liczba postów : 53
Age : 36
Skąd : okolice Elbląga
Registration date : 22/11/2007

Wena i jej brak. Empty
PisanieTemat: Re: Wena i jej brak.   Wena i jej brak. Icon_minitimePon Sty 28, 2008 12:25 pm

Jeśli o mnie chodzi to wena sama przychodzi tak niespodziewanie i wtedy najlepiej pisze sie np wypracowania zadane dużo wcześniej Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wena i jej brak. Empty
PisanieTemat: Re: Wena i jej brak.   Wena i jej brak. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wena i jej brak.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Muzyka i nie tylko:) :: Kącik poetycki i nie tylko:) :: Wiersze-
Skocz do: