Muzyka i nie tylko:)
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Muzyka i nie tylko:)

Muzyka i inne ciekawe tematy:P
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Subkultury młodzieżowe.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimePon Gru 10, 2007 4:22 pm

Fevencil umieścił ten temat tutaj, gdyż pojęcie subkultury młodzieżowej nieodłacznie wiąże się muzyką. Co myślicie o subkulturach, czy z jakąś się identyfikujecie? Czy jest sens rywalizacji subkultur?
Powrót do góry Go down
Meliana
Moderator
Moderator
Meliana


Liczba postów : 41
Registration date : 23/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimePon Gru 10, 2007 7:13 pm

Ja tam należe do metali i punk'ów. A niecierpie dresiarzy, bo to mało inteligentni ludzie. Rywalizacja subkultur to bzdura, wszyscy powinni żyć w zgodzie, ale z niektórymi się niestety nieda.
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimePon Gru 10, 2007 7:25 pm

Fevencil to metalowiec z krwi i kości. A walki to głównie różnice pogladow..
Powrót do góry Go down
Mateshu
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Mateshu


Liczba postów : 53
Age : 34
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 24/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimePon Gru 10, 2007 8:17 pm

Ja chociaż tego jeszcze nie widać, czuję się po trochu gothem Very Happy Ale tylko jeśli chodzi o wygląd, a nie o rodzaj słuchanej muzyki. Może niedługo zacznę się tak nosić bo coraz bardziej mi się to podoba ^^
Aach i jeszcze te goth dziewczyny! Sweet Very Happy Podobają mi się I love you
Powrót do góry Go down
http://www.mateshu.fotka.pl
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimePon Gru 10, 2007 8:55 pm

To musisz być mroczny Very Happy
Powrót do góry Go down
Mateshu
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Mateshu


Liczba postów : 53
Age : 34
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 24/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 9:40 pm

Och taak. Mam chyba dualizm osobowościowy Twisted Evil Czasami mroczna część bierze górę. Ale najczęściej jestem... yyy... normalny no.
Powrót do góry Go down
http://www.mateshu.fotka.pl
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 10:41 pm

Mrocznośc też potrafi byc normalna...
Powrót do góry Go down
Liadon
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Liadon


Liczba postów : 53
Age : 35
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 1:19 pm

Ja jestem Metalowcem i to mi odpowida jak najbardziej Twisted Evil A dla mnie, to mroczność jest jak najbardziej normalna.
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 3:17 pm

Z resztą nie trzeba być mrocznym żeby byc metalowcem lub gotem...
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 7:32 am

A ja ciągle nie wiem kim jestem Razz Lubie rock, troche metalu ale nie jestem napewno metalem. W sumie lubię styl metali i podobne, ale nie utożsamiam się z tym stylem. Heh jak zwykle naplątałam Wink
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 2:06 pm

Generalnie to nie trzeba choćby ubierac sie jak dana subkultura, zeby sie z nia identyfikowac, no ale stroj to jednak najbardziej charakterystyczna cecha kazdej subkultury...
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimePon Sty 28, 2008 10:43 am

A ja jestem EMO Very Happy Proszę bardzo krzyczcie teraz na mnie Razz
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimeCzw Sty 31, 2008 9:08 am

Nie ma co na Ciebie krzyczeć... każdy jest tym, za kogo siebie uważa... I to osobista sprawa każdego... Czy się jest imo, czy metalem, czy skinem, czy punkiem... Co z tego, że się wszyscy nawazajem opluwają... ALE DO CHOLERY, NIECH KAZDY BEDZIE KIM CHCE BYC, BEZ OGRANICZEń (przepraszam za bulwers, mam zły humor...)
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimeCzw Sty 31, 2008 9:41 am

Fevencil masz racje, ale wiesz jak tylko komuś powiem, że jestem EMO to zaraz każdy sypie tekstami "Głupia jesteś", "Odbiło ci??", "to choroba" A wszyscy którzy to mówią nie znają prawdziwych EMO. A poza tym Emotional hardcore to typ muzyki i to od tego wzięła się nazwa EMO. I EMO wcale się nie tną, nie płaczą, że nikt ich nie lubi i nie rozumie itd... To wymysł tych, którzy poznali jakiegoś pseudo emo który się tnie, płacze że nikt go nie rozumie, nie kocha i nie lubi a wieczorem lub kilka dni później idzie na iprezke i się dobrze bawi Razz Naplątałam jak zwykle, ale chciałam ich obronićSmile tych fajnych Very Happy Pozdrawiam też Adasia i Mattiego, którzy są IMOŁSmile
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimePią Lut 01, 2008 8:22 am

Powiem tak... Chorobą może być także to, że ja jestem metalowcem, że moja znajoma jest gotem, że mam kumpli punków... I CO W TYM TAKIEGO??
Moja rada do Magic: jak ktoś Ci powiem tekst w stylu "Głupia jesteś" to powiedz żeby się odwalił, spojrzał na siebie, z a krytycznych sytuacjach oponuj wyzwiskami... Wiem że to troche nie ten teges, ale czasami sie bardzo przydaje takie wyładowanie się...

Pozdrawiam...
Powrót do góry Go down
Mateshu
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Mateshu


Liczba postów : 53
Age : 34
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 24/11/2007

Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitimeNie Lut 03, 2008 7:33 pm

Mnie irytują EMO. Ale oczywiście chodzi mi TYLKO o tych "pseudo emo" o których wspomniała Magic. Tych prawdziwych jak najbardziej toleruję i pozdrawiam ;]
A siebie mogę już w pełni zaklasyfikować do grona gothów ^^
Jednak jako że zacząłem się ubierać jak goth, ludzie dziwnie na mnie reagują w szkole. Ja oczywiście mam w głębokim poważaniu jeśli komuś nie pasuje jak się ubieram Smile
Rock on!
Powrót do góry Go down
http://www.mateshu.fotka.pl
Sponsored content





Subkultury młodzieżowe. Empty
PisanieTemat: Re: Subkultury młodzieżowe.   Subkultury młodzieżowe. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Subkultury młodzieżowe.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Muzyka i nie tylko:) :: Tematy inne :: Wszystko o muzyce-
Skocz do: