Muzyka i nie tylko:)
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Muzyka i nie tylko:)

Muzyka i inne ciekawe tematy:P
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Negatywne uwagi

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeCzw Lis 22, 2007 9:17 am

Przyjmę każde słowa krytyki. Nie mogą być jednak obraźliwe lub niezgodne z regulaminem forum. Uwagi na temat regulaminu też poproszę Very Happy
Powrót do góry Go down
Anita
Bywalec
Bywalec
Anita


Liczba postów : 36
Age : 35
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimePon Lis 26, 2007 12:12 pm

zwracam uwage administratorowi gdyz w swojej wypowiedzi uzywa wurgaryzmow Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimePon Lis 26, 2007 12:16 pm

Poproszę o dowód Razz wskaż ową wypowiedź w której użyłam słów niecenzuralnych rabbit
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimePon Lis 26, 2007 4:59 pm

Fevencil ten umieścił te pytanie tutaj, gdyż nie chciało mu się tworzyć nowego tematu.

Swoim nieprzeciętnie spostrzegawczym wzrokiem zdołał ten fevencil wyłowić temat o linkach. Czyli pochwalamy piractwo, skoro "linki do gier i filmów"?
Powrót do góry Go down
DarthTomek
Imperator
Imperator
DarthTomek


Liczba postów : 38
Age : 36
Skąd : Fotel:)
Registration date : 25/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimePon Lis 26, 2007 10:32 pm

Oczywiście że nie pochwalamy piractwa.Wszelkie pliki pobrane z Tego forum powinny zostać usunięte z waszych komputerów w przeciągu 24 godzin.Przetrzymywanie pliku więcej niż 24 godziny jest przestępstwem.Każdy wie co to oznacza.Ale czy się do tego zastosujecie jest już waszą sprawą.Pani Administrator zapomniała dodać odpowiedni wpis w regulaminie.Zaraz się tym zajmę.
Powrót do góry Go down
Liadon
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Liadon


Liczba postów : 53
Age : 35
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeNie Gru 02, 2007 3:08 am

Mam jedno zastrzerzenie co do konta o nazwie Eeril to miało być moje konto lecz wystąpiły niejakie problemy. Zrobiłem sobie drugie konto i teraz mam DWA Very Happy Nie wiedziałem jednak, że administrator forum pani Magic:) zaakceptuje to drugie konto po tyle czasu Very Happy Można więc konto to usunąć. Tylko konto Eeril a nie Liadon. Dziękuję.
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeNie Gru 02, 2007 11:25 pm

Fevencil nie wiedzial, gdzie to umieścić, więc walnął tu:

Nie uważacie, że forum to nie żyje? Nic się tutaj nie dzieje, mało kto wchodzi... Kicha ogólnie Sad
Powrót do góry Go down
DarthTomek
Imperator
Imperator
DarthTomek


Liczba postów : 38
Age : 36
Skąd : Fotel:)
Registration date : 25/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimePon Gru 03, 2007 2:44 pm

Zgadzam się z Fevencilem.Musimy jakos rozpowszechnić to forum.
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeWto Gru 04, 2007 10:29 am

Moje próby rozpowszechnienia forum nie dały żadnych rezultatów... Sad Ja niestety niewiele mogę. Mad Mamy kilku użytkowników, którzy zarejestrowali się a nic nie robią...
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeWto Gru 04, 2007 1:59 pm

To trzeba ich zachęcić... Podoba się Fevencilowi te forum, szkoda, że wolno, acz ustawicznie przechodzi w stan upadku... Sad
Powrót do góry Go down
DarthTomek
Imperator
Imperator
DarthTomek


Liczba postów : 38
Age : 36
Skąd : Fotel:)
Registration date : 25/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeWto Gru 04, 2007 2:18 pm

Jezeli szybko czegos niezrobimy to bedzie po naszym kochanym forum....
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeSro Gru 05, 2007 12:01 pm

Bez sensu utrzymywać je sztucznie przy życiu...Kto ma jakiś pomysł na rozpowszechnienie forum?? Proszę o pilny kontakt!!! Inaczej to forum umrze śmiercią naturalną...
Powrót do góry Go down
Anita
Bywalec
Bywalec
Anita


Liczba postów : 36
Age : 35
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeSro Gru 05, 2007 3:40 pm

moim zdaniem to tu nie ma nic ciekawego nie mozna nawet dobrze sie wypowiedzie np ja wcodze w hobby i nie moge nic napisac o swoich zainteresowanich bo bedze nie na temat. moze stworzyc taki dzial np o pytaniach domowych a zakie wspolne odrabianie prac domowych jest napweno lepsze co dwie glowy to nie jedna
study anisia
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeCzw Gru 06, 2007 5:47 pm

Fevencil ma tai mały problem.... Nie wyświetla mu się podpis. Nie żeby mu jakoś specjalnie zalezalo, ale to jednak błąd forum
Powrót do góry Go down
DarthTomek
Imperator
Imperator
DarthTomek


Liczba postów : 38
Age : 36
Skąd : Fotel:)
Registration date : 25/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeCzw Gru 06, 2007 7:40 pm

Problem z podpisem już został rozwiązany. Mam nadzieję, że podpis będzie się już pokazywał Very Happy Popieram pomysł z tematem o wspólnym odrabianiu prac domowych. Temat zostanie za chwilę utworzony. cheers
Powrót do góry Go down
Liadon
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Liadon


Liczba postów : 53
Age : 35
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 1:05 pm

Widzę jednak, że forum chyba do końca nie padło? Coeaz tu więcej użytkowników i wogóle Very Happy
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 3:11 pm

Szkoda tylko, że nic nie piszą...
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 7:16 am

Dokładnie. Ale ja ich zmuszać do pisania nie mam zamiaru. Chociaż przydałoby się, bo jak widać użytkownik Adam ma coś ciekawego do powiedzenia np. o komputerach. Robert i Dosmenka też pewnie napisaliby coś ciekawego. No i jest jeszcze Kasiunia. Ale to już ich sprawa. Razz
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimePią Gru 21, 2007 5:21 pm

Teraz to już nawet stali bywalcy forum bardzo rzadko, o ile wogóle to robią, zaglądają tutaj. Znakomicie Sad
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimePią Gru 21, 2007 5:37 pm

Niestety Fevencilu masz rację Sad Muszę rozreklamować to forum, żeby się rozwinęło i było lepsze a nie takie smutne... Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Liadon
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Liadon


Liczba postów : 53
Age : 35
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 6:30 am

Dawnooooo mnie tu nie było, ale uważam, że to forum jest sztuczne Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Negatywne uwagi Empty
PisanieTemat: Re: Negatywne uwagi   Negatywne uwagi Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Negatywne uwagi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Muzyka i nie tylko:) :: Forum :: Uwagi i propozycje-
Skocz do: